مجله

صفحه اصلی » مجله » روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره

مطالب این محتوا

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره دومین مرحله پس از خرید مورد توجه خریداران محترم است

نکات و روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره گالری بانو

هر یک از فروشندگان بازار و سایت های اینترنتی، روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره به مشتریان خود اعلام می کنند. اما گالری بانو در این محتوا که تلاش کرده است کاربردی مفید باشد، به معرفی درست ترین و صحیح ترین روش های نگهداری از زیورآلات نقره مختلف پرداخته است که شما را به خواندن و استفاده از آن دعوت می کند.

پیش از شروع نقد و بررسی روش های مختلف، توجه به این موضوع از این جهت با اهمیت است که تمامی محصولات مختلف، حتی بهترین، گران ترین و با کیفیت ترین آن ها، در صورت استفاده غلط و نادرست از بین می روند و به همین منظور نگهداری زیورآلات نقره، بسیار مهم و قابل توجه است.

گالری بانو در ادامه به معرفی، نقد و بررسی روش های مختلف این موضوع پرداخته است، اما در صورتی که هر یک از محصولات شما به دلیل استفاده نامناسب نیازمند ترمیم و مرمت شد، می توانید با مراجعه به محتوای “آبکاری نقره چست و انجام آن در منزل چگونه است” اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

نگهداری زیورآلات نقره با جعبه

قرار دادن دستبند نقره زنانه، گردنبند نقره زنانه و یا هر یک از زیورآلات دیگر نقره در جعبه های جداگانه به عنوان اولین و ساده ترین روش نگهداری زیورآلات نقره است.

دلیل این موضوع نیز چیزی نیست جز، جلوگیری از سایش و مالش زیورآلات مختلف به یکدیگر که سبب از بین رفتن آن ها و فرسوده شدنشان می شود.

به همین منظور گالری بانو، خریدن جعبه های جواهری را به شما توصیه می کند که دارای قسمت های مختلف باشد تا زیورآلات مختلف شما با یکدیگر تماسی نداشته باشند.

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره - گالری بانو

عدم استفاده از مواد شیمیایی به منظور نگهداری زیورآلات نقره

یکی از مهم ترین مواردی که سبب سیاه شدن و کمرنگ شدن محصولات مختلف شما خریداران محترم می شود، پاشیدن یا ریختن مواد شیمیایی مختلف روی زیورآلات مختلف است.

جلوگیری از پاشش عطر، ادلکلن، اسپری و یا هرگونه مایعات شوینده شامل وایتکس و سفید کننده، از جمله مواردی هستند که به عنوان نکات نگهداری زیورآلات نقره مطرح می شوند.

رعایت کردن مواردی به این سادگی است که سبب می شود تا آویز نقره زنانه شما تا سالیان متمادی، نیازمند “آبکاری الکترولیتی نقره یا آبکاری الکتریکی نقره” و یا هریک از شیوه های دیگر نباشد.

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره - گالری بانو

نگهداری زیورآلات نقره با قراردادن در پارچه

همان طور که در محتواهای دیگر بخش وبلاگ گالری بانو در ارتباط با جلوگیری از رطوبت نقره به دلیل فرآیند اکسیداسیون و سیاه شدن آن اشاره کردیم، یکی از متداول ترین روش ها، قرار دادن آن ها در یک پارچه کاملا خشک است.

نگهداری زیورآلات نقره با قرار دادن در جای مناسب

از جمله مکان ها و وسایلی که به هیچ عنوان برای نگهداری نقره توصیه نمی شود، کاغذ، روزنامه و ظروف مسی است.

همان طور که در مورد اول نیز اشاره کردیم، بهترین و منطقی ترین راه نگهداری از محصولات مختلف، استفاده از جعبه جواهراتی است که دارای بخش ها و قسمت های مختلف باشد.

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره - گالری بانو

پرهیز از پاشش آب مستقیم در نگهداری زیورآلات نقره

استفاده کردن انواع مدل های زیورآلات نقره در حمام و استخر، یکی از متداول ترین و رایج ترین اشتباهات خریداران نقره است.

کلر و به طور کلی آب، سبب تسریع فرآیند اکسیداسیون و از بین رفتن نقره می شود که دقت و رعایت این نکته بسیار ساده در نگهداری نقره بسیار مهم و حیاتی است.

همان طور که می دانید، فلز نقره، فلزی بسیار نرم و شکل پذیر است که با استفاده از روش های شیمیایی مختلف و ترکیب با فلزات دیگر، سخت و محکم می شود و این فلز مقاومتی در حد و اندازه طلا را ندارد.

گالری بانو در این محتوا تلاش کرد تا اطلاعات کامل و مفیدی را برای نگهداری محصولات مختلف در اختیار شما عزیزان و مشتریان محترم قرار دهد.

روش های کاربردی نگهداری زیورآلات نقره - گالری بانو

گالری بانو همواره رضایت و خشنودی خریداران محترم خود را به عنوان اساسی ترین و اصلی ترین، سرمایه خود در نظر داشته است، به امید آن که در این امر مهم، موفق و پیروز باشیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
خانه