مجله

صفحه اصلی » مجله » معرفی نقره ایرانی

معرفی نقره ایرانی

مطالب این محتوا

نقره ایرانی و قیمت نقره ایرانی که به عنوان موضوع این محتوای گالری بانو انتخاب شده است، یکی از متداول ترین سوالات خریداران محترم می باشد.

در این مقاله و مقاله های بعدی وبلاگ تلاش کرده ایم تا برند نقره ایرانی را با نقره دیگر کشور ها مقایسه کرده و به نتیجه گیری در ارتباط با آن ها بپردازیم.

همان طور که می دانید، نقره مانند دیگر فلزات و منابع طبیعی، در نقاط مختلفی از دنیا کشف و استخراج می شود.

نقره ترک، نقره تایلندی، نقره ایتالیایی و نقره ایرانی از جمله این نام های آشنا این صنعت هستند که در این محتوا به طور تخصصی به نقد و بررسی نقره داخلی پرداخته ایم و در نهایت آن را با کشوره های دیگر مقایسه کرده ایم.

نقره ایرانی - گالری بانو

چرا نقره ایرانی بخریم؟

ایران به عنوان یکی از کشور های معدن خیز دنیا شناخته می شود و به همین منظور است که دارای معادن قوی و مملو از نقره ایرانی نیز می باشد.

یکی از نکاتی که سبب خرید نقره ایرانی می شود، قیمت پایین و به صرفه آن نسبت به نمونه های خارجی مانند ایتالیایی و ترک است.

موضوع پایین بودن قیمت به معنای بی کیفیت بودن و ضعف بسیار مشهود نقره ایرانی نمی باشد و این نسبت، به دلیل قیمت بالا و قابل توجه نقره خارجی است که در ادامه به بررسی این موضوع نیز پرداخته ایم.

یکی از موضوعاتی که توجه آن هنگام خرید نقره ایرانی بسیار مهم است، دقت در انتخاب نوع نقره انتخابی است.

محصول داخلی دارای تنوع بسیار متنوعی است و به دلیل قیمت پایین این محصول، فروشندگان زیادی وجود دارند که این محصول را به جای محصولات دیگر می فروشند که بعد از مدتی تفاوت آن با محصول با کیفیت مشخص می شود.

از جمله تقلب هایی که در این بازار اتفاق می افتد، جا زدن نقره بی کیفیت به جای نقره باکیفیت است که به دلیل تشابه بسیار زیاد این محصولات، امکان تشخیص برای خریداران عادی بسیار سخت و مشکل است.

یکی از موضوعاتی که هنگام استفاده از نقره ایرانی بسیار قابل توجه است، تفاوت بارز و مشهود آن با نقره ایتالیایی است چرا که این نقره، جلوه و نمای بسیار جذابی تری را در اختیار شما قرار می دهد.

اما در ادامه به مقایسه نقره ایرانی و ایتالیایی که در محصولات گالری بانو استفاده شده است پرداخته ایم و یادآوری این موضوع پیش از شروع مقایسه بسیار مهم و حیاتی است؛

مقایسه ای که در مقابل شما عزیزان گالری بانو قرار دارد را نمی توان گفت در تمامی محصولات دقیق و یکسان بوده است و ارائه کردن نتیجه قطعی و 100 درصدی ممکن نیست.

نقره ایرانی - گالری بانو

به همین منظور در این قسمت تلاش کرده ایم تا تمامی جزئیات مربوط به این موضوع را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

مقایسه نقره ایرانی و ایتالیایی

از جمله سوالاتی که در این قسمت پاسخ داده می شود و مورد توجه بیشتر کاربران و مشتریان محترم گالری بانو می باشد، سوالات زیر است:

  • نقره ایرانی و خارجی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
  • نقره خارجی بخریم یا نقره ایرانی؟کدام یک بهتر است؟

این قسمت را با برتری نقره ایتالیایی نسبت به نقره ایرانی آغاز می کنیم. این نقره خارجی دارای درخشندگی، جذابیت و جلوه کاملا برتری نسبت به نقره ایرانی است.

دلیل این موضوع هیچ ارتباطی با آبکاری نقره، میزان ظرافت و دیگر عوامل نداشته و تنها و تنها به دلیل نوع خاص و متفاوت معادن نقره این کشور است.

تا به اینجا پاسخ بخش قابل توجهی از خریداران محترم مشخص می شود، اما سوالی گه مطرح می شود این است که دلیل اختلاف قیمت بسیار بالای نقره خارجی و داخلی تنها به همین دلیل است؟

دلایل اختلاف قیمت نقره ایرانی و خارجی

یکی از مهم ترین دلایل اختلاف قیمت نقره ایرانی و خارجی را می توان ظرافت در ساخت و آبکاری بسیار خاص و ویژه را در زیورآلات نقره این کشور ها دانست.

دومین دلیل که به عنوان یکی از مهم ترین دلایل نیز شناخته می شود، افزایش قیمت دلار است.

تمامی زیورآلات نقره خارجی اعم از دستبند نقره زنانه، انگشتر نقره زنانه و دیگر محصولات، به دلیل آن که ارتباط مستقیمی را با قیمت دلار دارند، به میزان قابل توجهی افزایش قیمت پیدا کرده اند.

نقره ایرانی - گالری بانو

در سالیان گذشته و تا قبل از شروع  این روند افزایشی، اختلاف بین محصولات ایرانی و خارجی، مشهود نبود، اما در چند مدت اخیر این اختلاف بسیار ملموس و قابل توجه است.

یکی از دلایل عمده واردات نقره خارجی، میزان علاقه مندی هموطنان به این محصولات است که در پاراگراف قبلی نیز به دلایل جذابیت و محبوبیت این محصولات نسبت به این نوع محصولات نیز اشاره کردیم.

پیشنهاد گالری بانو برای خرید کدام است؟نقره ایرانی یا خارجی؟

گالری بانو تمامی محصولات خود را با نقره استرلینگ ایتالیایی یا نقره با عیار 925 عرضه کرده است که دلیل این موضوع نیز واضح و مشخص است.

زیبایی، جذابیت، درخشندگی و کیفیت بالا نقره ایتالیایی نسبت به این محصول سبب شده است تا گالری بانو تمامی محصولات خود را با این سطح از کیفیت در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

به همین منظور همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم، نمی توان در ارتباط با خرید زیورآلات نقره ایتالیایی و ایرانی به نتیجه قطعی و درست رسید، اما گالری ترجیح گالری بانو، به عنوان یکی از فروشندگان با سابقه خرید حضوری و اینترنتی، نقره استرلینگ ایتالیایی است.

نقره ایرانی - گالری بانو

اگر این محتوا به عنوان اولین متنی است که در گالری بانو مطالعه می کنید و منظور از نقره استرلینگ را نمی دانید، به شما پیشنهاد می کنیم تا از محتوای “معرفی عیار های مختلف نقره” گالری بانو نیز دیدن فرمایید.

گالری بانو همواره در تلاش است تا بهترین، با کیفیت ترین و ماندگار ترین محصولات نقره را در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
خانه