آیا مدل های مختلف نقره اصلی از طلا قابل تشخیص هستند؟

مطالب این محتوا

نقره اصلی که به عنوان نقره با کیفیت و ماندگار نیز شناخته می شود، تا حد قابل توجهی مشابه نمونه های طلا می باشد.

در این محتوا تلاش کرده ایم تا ابعاد مختلف تشابه ها و تضاد های موجود میان مدلهای مختلف طلا و نمونه های نقره اصلی را با یکدیگر مقایسه کنیم و در انتهای این محتوا با یک نتیجه گیری کامل، به انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود بپردازیم.

چرا نقره را جایگزین طلا می کنیم؟

امروزه با توجه به افزایش قیمت طلا در سطح کشور و افزایش آمار انس جهانی، خرید زیورآلات مختلف طلا برای اقشار مختلف مردم بسیار سخت و دشوار شده است.

به همین منظور بخش قابل توجهی از هموطنان عزیزمان به خرید زیورآلات نقره اصلی روی آورده اند که در نگاه اول افراد عام، هیچگونه تفاوتی را با طلای اصلی ندارد.

این شباهت تا حدی غیر قابل انکار است که افراد ماهر و متخصص نیز در تشخیص آن دچار اشکال می شوند.

یکی از محصولاتی که در سالیان اخیر به عنوان پرفروش ترین جایگزین طلا شناخته می شود، سرویس نقره عروس است.سرویس نقره از آن جهت که دارای طرح ها و مدل های نسبتا سنگین هستند و ظریف ترین حالت آنان نیز با این قیمت طلا، رقم قابل قبولی را دارند، خرید محصول مشابه طلا، می تواند جایگزین بسیار به صرفه و زیبا باشد.

نقره اصلی - گالری بانو

یکی از نکاتی که شباهت نقره اصلی محصولات گالری بانو را به مشابه طلا نزدیک تر می کند، ایتالیایی بودن تمامی زیورآلاتی است که در مجموعه ما به فروش می رسد.

همان طور که می دانید، زیورآلات نقره ایتالیایی، یه عنوان بهترین و با کیفیت ترین نوع نقره در بازار ایران شناخته می شود و مجموعه مات با افتخار تمامی محصولات خود را از این مدل و عیار شناخته شده، به فروش می رساند.

به عنوان مثال نقره اصلی در طرح ها و مدل های مختلف طلا طراحی تولید شده اند به گونه ای که تشخیص مدل طلا از نقره آن بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

رنج قیمت نقره اصلی در بازار ایران چه قدر است؟

رنج قیمت نقره اصلی به عنوان یکی از موضوعاتی است که شاید بتواند شما را از خرید محصول ناب و درجه یک، تا حد کمی دور کند.

شاید با بیان یک مثال توضیح و معرفی رنج قیمت محصولات مختلف نقره راحت تر باشد.

تصور کنید به دنبال خرید یک پابند نقره زنانه هستید و در بازار بزرگ تهران در حال گشت و گذار هستید و مدل های مختلف را با یکدیگر مقایسه می کنید.

هنگامی که به فروشگاه اول وارد می شوید، شاید پابند نقره ای را ببینید که قیمت آن حدود 150 هزاتومان باشد و هنگام ورود به فروشگاه های بعدی همان مدل را با قیمت 350 تا 400 هزارتومان ببینید.

نقره اصلی - گالری بانو

دلیل این تفاوت قیمت فقط و فقط به دلیل نوع عیار کار شده و کیفیت آن است که این موضوع به صورت جامع و کامل در محتوایی با همین نام در قسمت مقالات منتشر شده است.

در پایان هر یک از خریداران محترم می توانند بر اساس سلیقه، نیاز و بودجه تعریف شده خود، به انتخاب زیورآلات مناسب بپردازند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
خانه