آشنایی با گالری بانو

گالری بانو از سال 1395 کار خود را به صورت فروش حضوری در بازار بزرگ تهران آغاز کرد.

این فروشگاه در ابتدا تنها چند دسته بندی مختلف محصول جهت ارائه و فروش در اختیار مشتریان محترم خود قرار می داد.

اما با گذشت زمان و افزایش تجربه و شناخته شدن این برند در بازار بزرگ تهران، گالری بانو اقدام به فروش تمامی محصولات مرتبط با زیورآلات نقره کرد.

با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش همه گیری آن در سطح کشور در دی ماه 1398، این برند اقدام به تاسیس صفحه رسمی اینستاگرام خود کرد تا محصولات خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد.

صفحه اینستاگرام گالری بانو نیز به سرعت، مشتریان و دنبال کنندگان خود را در بازار پر زرق و برق نقره ایران یافت و فروش تماما آنلاین خود را آغاز کرد.

با گذشت زمان و افزایش محصولات گالری بانو جهت فروش آنلاین، این برند قوی و شناخته شده، اقدام به تاسیس وب سایت رسمی خود کرد تا بتواند محصولات خود را به صورت دسته بندی شده و منظم در اختیار خریداران محترم خود قرار دهد.

 

گالری بانو با هدف تسهیل فرآیند خرید و افزایش سرعت، زیورآلات نقره خود را به گونه ای دسته بندی کرده است تا هر یک از خریداران محترم بتوانند در کمترین زمان ممکن، محصول خود را انتخاب کرده و ثبت سفارش نمایند

جزئیات بیشتر

گالری بانو علاوه بر فروش حضوری، فروش تمام آنلاین خود را در سایت رسمی این شرکت نیز اجرا کرده که استفاده از آن بسیار ساده و کاربر پسند می باشد.

هر یک از خریداران محترم می توانند پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود، به حساب کاربری خود وارد شوند و بعد از تکمیل اطلاعات محل سکونت خود، در انتظار تحویل مرسوله خود باشند.

گالری بانو برای آن دسته از خریدارانی که خرید حضوری را به خرید های اینترنتی ترجیح می دهند، ساعت کاری خود را از ساعت 9 صبح تا 18 قرار داده است تا خریداران محترم بتوانند در ساعات موردنظرشان به فروشگاه مرکزی گالری بانو مراجعه کنند و خرید خود را نهایی کنند.